DLC-T10.1CDH#1-OT
DLC-T10.1CDH#1-OT
DigiKey Part Number
3190-DLC-T10.1CDH#1-OT-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLC-T10.1CDH#1-OT
Description
10.1 INCH IPS HDMI DISPLAY WITH
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive TFT - Color, IPS (In-Plane Switching) HDMI 10.1" (256.54mm) 1280 x 800
Category
Touchscreen
Capacitive
Manufacturer
DLC Display Co.,Ltd
Diagonal Screen Size
10.1" (256.54mm)
Packaging
Bag
Viewing Area
216.96mm W x 135.60mm H