UX7022E0125.000000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Skyworks Solutions Inc.
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
125 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
6-SMD, No Lead 7 x 5 mm
UX7022E0125.000000
DigiKey Part Number
UX7022E0125.000000-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
UX7022E0125.000000
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
70mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max)
10mA