WR21-U92A-DE1-TA
DigiKey Part Number
602-2060-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WR21-U92A-DE1-TA
Description
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
Customer Reference
Detailed Description
4G/3G HSPA+ Router Ethernet, RS-232/422/485
Category
Modulation or Protocol
HSPA+
Manufacturer
Digi
Frequency
850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz