BR400W150
DigiKey Part Number
BR400W150-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BR400W150
Description
RESISTOR 400W 150 OHM
Manufacturer Standard Lead Time
32 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Braking Resistor 150Ohm, 400W
Category
Accessory Type
Braking Resistor
Manufacturer
Delta Electronics/Industrial Automation
For Use With/Related Products
CFP2000 Series
Packaging
Box
Specifications
150Ohm, 400W