BR300W400
DigiKey Part Number
BR300W400-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BR300W400
Description
RESISTOR 300W 400 OHM
Detailed Description
Braking Resistor 400Ohm, 300W
Specifications
400Ohm, 300W