BR200W360
DigiKey Part Number
BR200W360-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BR200W360
Description
RESISTOR 200W 360 OHM
Manufacturer Standard Lead Time
32 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Braking Resistor 360Ohm, 200W
Category
Accessory Type
Braking Resistor
Manufacturer
Delta Electronics/Industrial Automation
For Use With/Related Products
CFP2000 Series
Packaging
Box
Specifications
360Ohm, 200W