BR200W091
DigiKey Part Number
BR200W091-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BR200W091
Description
RESISTOR 200W 91 OHM
Manufacturer Standard Lead Time
32 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Braking Resistor 91Ohm, 200W
Category
Accessory Type
Braking Resistor
Manufacturer
Delta Electronics/Industrial Automation
Specifications
91Ohm, 200W