767143224GP is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
220k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
767143224GP
DigiKey Part Number
767143224GP-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
767143224GP
Description
RES ARRAY 7 RES 220K OHM 14SOIC
Detailed Description
Power Per Element
200mW
Series
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Packaging
Tube
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Resistance (Ohms)
220k
Size / Dimension
0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Tolerance
±2%
Height - Seated (Max)
0.093" (2.36mm)