767143223GPTR13 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
CTS Resistor Products
In Stock: 0
Datasheet
22k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
767143223GPTR13
DigiKey Part Number
767143223GPTR13-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
767143223GPTR13
Description
RES ARRAY 7 RES 22K OHM 14SOIC
Manufacturer Standard Lead Time
26 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Number of Pins
14
Manufacturer
CTS Resistor Products
Power Per Element
200mW
Series
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Circuit Type
Isolated
Package / Case
14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Resistance (Ohms)
22k
Size / Dimension
0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Tolerance
±2%
Height - Seated (Max)
0.093" (2.36mm)