530-26-08-SV-0100F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Assmann WSW Components
In Stock: 0
Datasheet
8 Conductor Modular Straight Cable Silver 100' (30.5m)
530-26-08-SV-0100F
DigiKey Part Number
CN278-100-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
530-26-08-SV-0100F
Description
CABLE MOD FLAT 8COND SLVR 100'
Detailed Description
Category
Wire Gauge
26 AWG
Cable Width
0.346" (8.80mm)
Cable Height
0.097" (2.46mm)