415-0201-MM100
DigiKey Part Number
24-415-0201-MM100-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
415-0201-MM100
Description
COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA 3.9"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial RP-SMA to RP-SMA RG-174 3.937" (100.00mm)
Category
2nd Contact Gender
Female
Packaging
Bag
Length
3.937" (100.00mm)
Cable Type
RG-174
Style
RP-SMA to RP-SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
RP-SMA Jack
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms