4610X-AP1-333LF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 2 314
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
33k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP
4610X-AP1-333LF
DigiKey Part Number
4610X-AP1-333LF-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
4610X-AP1-333LF
Description
RES ARRAY 9 RES 33K OHM 10SIP
Detailed Description
EDA/CAD Models
4610X-AP1-333LF Models
Category
Power Per Element
200mW
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Box (TB)
Resistance (Ohms)
33k
Size / Dimension
0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm)
Tolerance
±2%
Height - Seated (Max)
0.200" (5.08mm)