PM3-P1522-10.00
DigiKey Part Number
492-1595-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PM3-P1522-10.00
Description
PANEL MOUNT INDICATORS
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Light Pipe Single Clear Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Category
Configuration
Single
Manufacturer
Bivar Inc.
Type
Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Series
Lens Style
Round with Flat Top
Packaging
Bag
Lens Size
8.4mm