GP3000S30-0.100-02-0816-NA
DigiKey Part Number
BER382-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GP3000S30-0.100-02-0816-NA
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Thermal Pad Blue 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - Both Sides
Thermal Conductivity
3.0W/m-K
Outline
406.40mm x 203.20mm
Storage/Refrigeration Temperature
95°F (35°C) or Below
Thickness
0.100" (2.54mm)