WLB32ZC570MQMB
DigiKey Part Number
2170-WLB32ZC570MQMB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WLB32ZC570MQMB
Description
WORK LIGHT STRIP 570MM
Detailed Description
Task Light White, Cool 22.44" (570.0mm) 90 ~ 264 VAC Tubular, Diffused
EDA/CAD Models
WLB32ZC570MQMB Models
Category
Features
Cascadable, Motion Detection
Operating Temperature
-40°C ~ 70°C
Luminous Flux
1500lm
Length
22.44" (570.0mm)
Profile (W x H)
1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Base Product Number
Voltage - Supply
90 ~ 264 VAC