SLLP23-840P88
DigiKey Part Number
2170-SLLP23-840P88-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SLLP23-840P88
Description
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Detailed Description
Light Curtain 23mm Hand
Category
Protective Height
840mm
Operating Temperature
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply
24VDC
Protection
Hand
Base Product Number
Detection Capability
23mm