MQDEC-1703SS-DB25
DigiKey Part Number
2170-MQDEC-1703SS-DB25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MQDEC-1703SS-DB25
Description
CBL ASSY 25P M-CIRC 17P F 3'
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly D-Sub 25 pos Male to Circular 17 pos Female 3.00' (914.4mm)
Category
Length
3.00' (914.4mm)
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Cable Type
Round
Packaging
Box
Color
Black
Part Status
Active
Shielding
Shielded
Connector Type
D-Sub 25 pos Male to Circular 17 pos Female