LEDWLA580XD6-XQ
LEDWLA580XD6-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDWLA580XD6-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDWLA580XD6-XQ
Description
VISION LIGHT - 580 MM LINEAR ARR
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Bar White
Category
Color
White
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Length
24.551" (623.60mm)
Series
Width
2.340" (59.44mm)
Packaging
Box
Height
1.283" (32.60mm)
Part Status
Active
Length - Emitting Surface
22.835" (580.00mm)