LEDILA580XD6-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDILA580XD6-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDILA580XD6-XQ
Description
VISION LIGHT - 580 MM LINEAR ARR
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Bar Infrared
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
LEDILA580XD6-XQ Models
Category
Color
Infrared
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Length
23.917" (607.50mm)
Series
Width
2.339" (59.40mm)
Packaging
Box
Height
1.283" (32.60mm)
Part Status
Active
Length - Emitting Surface
22.835" (580.00mm)