LEDBR62X62W
DigiKey Part Number
2170-LEDBR62X62W-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDBR62X62W
Description
PRESENCEPLUS 62 X 62 MM RING LI
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Square Blue
Category
Color
Blue
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Length
2.630" (66.80mm)
Series
Width
2.630" (66.80mm)
Packaging
Bulk
Height
4.100" (104.14mm)
Part Status
Active
Outer Diameter
1.540" (39.12mm) Dia