LEDBA70XD5-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDBA70XD5-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDBA70XD5-XQ
Description
VISION SYSTEM LIGHT 70MM BLUE
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Square Blue
Category
Color
Blue
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Length
3.000" (76.20mm)
Series
Width
3.000" (76.20mm)
Packaging
Bulk
Height
1.150" (29.21mm)