AFFC-050-06-076-11 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
GCT
In Stock: 602
Datasheet
6 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 3.000" (76.20mm)
AFFC-050-06-076-11
DigiKey Part Number
AFFC-050-06-076-11-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AFFC-050-06-076-11
Description
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 3"
Detailed Description
Category
Pitch
0.020" (0.50mm)
Length
3.000" (76.20mm)
Length - Exposed Ends
0.138" (3.50mm)