Q14P6CXXG02E
Q14P6CXXG02E
Q14P6CXXG02E
DigiKey Part Number
679-4187-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q14P6CXXG02E
Description
LED PNL IND GREEN DIFF PC PIN
Detailed Description
LED Panel Indicator Green Diffused 1.8V ~ 3.3V 20mA PC Pin
Category
Voltage
1.8V ~ 3.3V
Current
20mA
Packaging
Bulk
Panel Cutout Dimensions
0.55" (14.00mm)