Q10F5SXXW24E
Q10F5SXXW24E
Q10F5SXXW24E
DigiKey Part Number
679-3900-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q10F5SXXW24E
Description
LED PNL IND WHITE 5MM WIRE LEADS
Detailed Description
LED Panel Indicator White 60° 24V 20mA Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Panel Cutout Dimensions
0.394" (10.00mm)
Series
Lens Size
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating
500mcd
Lamp Color
White
Termination Style
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings
DC
Voltage
24V
Base Product Number
Current
20mA