145101-01-M0.50
DigiKey Part Number
ACX2484-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
145101-01-M0.50
Description
COAX CBL SMB TO SMB 19.6"
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMB to SMB RG-316 19.69" (500.00mm)
Category
2nd Contact Gender
Female
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Bag
Length
19.69" (500.00mm)
Part Status
Active
Cable Type
RG-316
Style
SMB to SMB
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMB Plug
Overall Impedance
50 Ohms