095-902-597M12L
DigiKey Part Number
115-095-902-597M12L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095-902-597M12L
Description
SMA STRAIGHT PLUG TO SMA STRAIGH
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA TFC-302LL 472.4" (12.0m) 39.4'
Category
2nd Contact Gender
Male
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Bag
Length
472.4" (12.0m) 39.4'
Part Status
Active
Cable Type
TFC-302LL
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Frequency - Max
12 GHz
1st Contact Gender
Male
Color
Black
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C