095-850-233M075
DigiKey Part Number
115-095-850-233M075-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095-850-233M075
Description
COAX CBL BNC TO BNC 29.5"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Belden 4855R 29.53" (750.00mm)
Length
29.53" (750.00mm)
Cable Type
Belden 4855R
Style
BNC to BNC
Overall Impedance
75 Ohms
1st Connector
BNC Jack
Frequency - Max
12 GHz