095-850-218L075
DigiKey Part Number
095-850-218L075-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095-850-218L075
Description
COAX CBL BNC TO HD-BNC 75'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to HD-BNC Belden 4694R 900.0" (22.9m) 75.0'
Length
900.0" (22.9m) 75.0'
Cable Type
Belden 4694R
Style
BNC to HD-BNC
Overall Impedance
75 Ohms
1st Connector
BNC Plug
Frequency - Max
12 GHz