095-850-192M075
DigiKey Part Number
095-850-192M075-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095-850-192M075
Description
COAX CBL BNC TO HD-BNC 29.5"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to HD-BNC Belden 4794R 29.53" (750.00mm)
Length
29.53" (750.00mm)
Cable Type
Belden 4794R
Style
BNC to HD-BNC
Overall Impedance
75 Ohms
1st Connector
BNC Jack
Frequency - Max
12 GHz