Image for VMCT34M0000Y0 is not available
VMCT34M0000Y0
DigiKey Part Number
4306-VMCT34M0000Y0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
VMCT34M0000Y0
Description
VMCT34M0000Y0
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
34 Position Housing for Male Pins Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Category
Number of Positions
34
Manufacturer
Amphenol Positronic
Pitch
0.150" (3.81mm)