SDD26M4R600D/AA is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for SDD26M4R600D/AA is not available
SDD26M4R600D/AA
DigiKey Part Number
4306-SDD26M4R600D/AA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SDD26M4R600D/AA
Description
SDD26M4R600D/AA
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Current Rating (Amps)
5A
Connector Type
Plug, Male Pins
Backset Spacing
0.450" (11.43mm)
Number of Positions
Features
Mounting Brackets
Voltage Rating
300V
Termination
Solder
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C