MD9M330000/AA is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for MD9M330000/AA is not available
MD9M330000/AA
DigiKey Part Number
4306-MD9M330000/AA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MD9M330000/AA
Description
MD9M330000/AA
Detailed Description
9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Category
Primary Material
Metal
Current Rating (Amps)
7.5A
Number of Positions
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C