Image for GMCT50M0TWF00 is not available
GMCT50M0TWF00
DigiKey Part Number
4306-GMCT50M0TWF00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT50M0TWF00
Description
GMCT50M0TWF00
Detailed Description
50 Position Housing for Male Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Category
Number of Positions
50
Pitch
0.150" (3.81mm)