Image for GMCT26M0NSS0000 is not available
GMCT26M0NSS0000
DigiKey Part Number
4306-GMCT26M0NSS0000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT26M0NSS0000
Description
GMCT26M0NSS0000
Detailed Description
26 Position Housing for Male Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Number of Positions
26
Pitch
0.150" (3.81mm)