Image for GMCT104M0TP000 is not available
GMCT104M0TP000
DigiKey Part Number
4306-GMCT104M0TP000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT104M0TP000
Description
GMCT104M0TP000
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
104 Position Housing for Male Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Category
Number of Positions
104
Manufacturer
Amphenol Positronic
Pitch
0.150" (3.81mm)