DD78M32S0V30 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DD78M32S0V30 is not available
DD78M32S0V30
DigiKey Part Number
4306-DD78M32S0V30-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DD78M32S0V30
Detailed Description
78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Shell Material, Finish
Steel, Clear Chromate Plated Zinc
Current Rating (Amps)
5A
Number of Positions
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C