M85049-38S25N
M85049-38S25N
M85049/38S25N
DigiKey Part Number
APC1392-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M85049/38S25N
Description
CONN CABLE CLAMP SZ25 SILVER
Detailed Description
Silver Connector Cable Clamp 25
Plating
Electroless Nickel
Color
Silver
Features
Clamp Screws, Self-Locking
Cable Opening
0.420" ~ 0.850" (10.67mm ~ 21.59mm)
Diameter - Outside
1.890" (48.01mm)