UC30FL-NCML-SC001
DigiKey Part Number
1754-UC30FL-NCML-SC001-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
UC30FL-NCML-SC001
Description
CBL C PLUG-C PLUG W/COUPL 3.28'
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Category
Specifications
USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed)
Mfr
Transfer Rate
5Gbps
Series
Wire Gauge
24 AWG, 30 AWG, 32 AWG