ASFLMB-80.000MHZ-LR-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 764
Datasheet
80 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead