ASDMB-48.000MHZ-XY-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 1 323
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 79
Datasheet
In Stock: 61
48 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead