ASDDV-25.000MHZ-LR-T3 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 662
Datasheet
25 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
ASDDV-25.000MHZ-LR-T3
DigiKey Part Number
535-ASDDV-25.000MHZ-LR-T3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASDDV-25.000MHZ-LR-T3
Description
OSC XO 25.000MHZ 1.6V ~ 3.6V CMO
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
ASDDV-25.000MHZ-LR-T3 Models
Category
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
4mA
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.037" (0.95mm)