ARRTN5-915.000MHZ
DigiKey Part Number
535-12940-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ARRTN5-915.000MHZ
Description
RFID ANTENNA 915MHZ 65X65X9.2MM
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RFID Antenna 915MHz
Manufacturer
Abracon LLC
Frequency
915MHz
Series
Features
MMCX-JW3 Connector, 110mm Cable
Packaging
Bulk
Size / Dimension
65.00mm L x 65.00mm W x 9.20mm H