ACMS-Q4523F-101-T | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | ACMS-Q4523F-101-T |
Description | CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200 |
Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 100 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200mA DCR 2Ohm |
Datasheet | Datasheet |
Category | DC Resistance (DCR) (Max) 2Ohm |
Manufacturer Abracon LLC | Voltage Rating - DC 50V |
Series | Operating Temperature -55°C ~ 150°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ratings AEC-Q200 |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Filter Type Signal Line | Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
Number of Lines 2 | Height (Max) 0.098" (2.50mm) |
Inductance @ Frequency 100 µH @ 100 kHz | Package / Case Horizontal, 4 PC Pad |
Current Rating (Max) 200mA |