ABLS2-18.432MHZ-D4Y-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 1 234
Datasheet
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Similar
CTS-Frequency Controls
18.432 MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US