S-1335E12-A4T2U3 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA HSNT-4-B
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1335E12-A4T2U3
DigiKey Part Number
S-1335E12-A4T2U3-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S-1335E12-A4T2U3
Description
IC REG LIN 1.2V 150MA HSNT-4-B
Detailed Description
PSRR
80dB ~ 70dB (1kHz ~ 10KHz)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Input (Max)
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.2V
Voltage Dropout (Max)
0.224V @ 100mA