PLN | EUR | USD

Indeks produktów > Elementy optoelektroniczne > Technika światłowodowa - moduły nadawczo-odbiorcze

Wyniki: 2 136
2 136 Pozostało
Opcje filtra:
Producent
Przezroczyste
Opakowanie
Przezroczyste
Seria
Przezroczyste
Status części
Przezroczyste
Szybkość transmisji danych
Przezroczyste
Długość fali
Przezroczyste
Zastosowania
Przezroczyste
Napięcie - zasilania
Przezroczyste
Typ złącza
Przezroczyste
Typ mocowania
Przezroczyste
Więcej filtrów
Mniej filtrów
Sortuj wyniki według:
Wyświetl ceny na:
  • Stan magazynowy
  • Dostępne nośniki
  • Środowisko
2 136 Pozostało
Wyniki na stronę
Strona 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|
Porównaj części Datasheets Obraz Numer katalogowy Digi-Key Numer katalogowy producenta Producent Opis Ilość dostępna
Cena jednostkowa
PLN
Minimalna ilość Opakowanie Seria Status części Szybkość transmisji danych Długość fali Zastosowania Napięcie - zasilania Typ złącza Typ mocowania
   
6B2A-0412A-0 Datasheet 6B2A-0412A-0 - 3M 3M15490-ND 6B2A-0412A-0 3M QSFP+ PARALLEL FO MOD MM QDR 4CH 83 - Natychmiastowe Dostępne: 83 1 069,68000 zł 1 Minimum: 1
-
6B2A Aktywny 40Gbps 850nm Przeznaczenie ogólne 3,3V MTP® (MPO) Podłączane, QSFP+
FTLD10CE1C Datasheet FTLD10CE1C - Finisar Corporation 775-1135-ND FTLD10CE1C Finisar Corporation TXRX OPT CXP 12.5GB/S 41 - Natychmiastowe Dostępne: 41 2 205,66000 zł
-
-
-
Nie do nowych projektów 10,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V MTP® (MPO) Podłączane, CXP
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z Broadcom Limited TXRX LVDS CLAMP 102 - Natychmiastowe Dostępne: 102 98,12000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 250MBd 650nm Ogólny transfer danych 3,3V
-
Montaż powierzchniowy
AFBR-S10TR001Z Datasheet AFBR-S10TR001Z - Broadcom Limited 516-3470-ND AFBR-S10TR001Z Broadcom Limited TX FIBER OPTIC POF 157 - Natychmiastowe Dostępne: 157 112,30000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny
-
650nm
-
5V Łącze Versatile Montaż powierzchniowy
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 425 - Natychmiastowe Dostępne: 425 114,79000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Łącze Versatile Montaż powierzchniowy
AFBR-5972BZ Datasheet AFBR-5972BZ - Broadcom Limited 516-4028-ND AFBR-5972BZ Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 175 - Natychmiastowe Dostępne: 175 114,79000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Łącze Versatile Montaż powierzchniowy
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 565 - Natychmiastowe Dostępne: 565 124,74000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 100Mbps 1300nm Przeznaczenie ogólne 3,3V, 5V ST Otwór przelotowy
AFBR-5805Z Datasheet AFBR-5805Z - Broadcom Limited 516-2348-ND AFBR-5805Z Broadcom Limited TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9 123 - Natychmiastowe Dostępne: 123 124,74000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny
-
1310nm Przeznaczenie ogólne 3,3V SC Otwór przelotowy
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 325 - Natychmiastowe Dostępne: 325 125,59000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Podłączane, SFP
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 214 - Natychmiastowe Dostępne: 214 125,59000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 1 373 - Natychmiastowe Dostępne: 1 373 131,75000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 4,25GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPT SFP DGTL 850NM 624 - Natychmiastowe Dostępne: 624 131,75000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 387 - Natychmiastowe Dostępne: 387 131,75000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 2,125Gbps 850nm Przeznaczenie ogólne 3,3V LC Duplex Otwór przelotowy
AFBR-59R5LZ Datasheet AFBR-59R5LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1995-ND AFBR-59R5LZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPT SFF 4/2/1GBD 2X7 169 - Natychmiastowe Dostępne: 169 131,75000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 4,25GBd 850nm
-
3,3V LC Otwór przelotowy
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 169 - Natychmiastowe Dostępne: 169 137,23000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 100Mbps 1300nm Przeznaczenie ogólne 3,3V, 5V ST Otwór przelotowy
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 619 - Natychmiastowe Dostępne: 619 143,47000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Otwór przelotowy
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 289 - Natychmiastowe Dostępne: 289 143,47000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Otwór przelotowy
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 248 - Natychmiastowe Dostępne: 248 144,12000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 208 - Natychmiastowe Dostępne: 208 144,12000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 116 - Natychmiastowe Dostępne: 116 144,12000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 1 074 - Natychmiastowe Dostępne: 1 074 156,46000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 2,125Gbps 850nm Przeznaczenie ogólne 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 543 - Natychmiastowe Dostępne: 543 156,84000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-709SMZ Datasheet AFBR-709SMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3106-ND AFBR-709SMZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 10G SFP+ SR TXRX MOD 300M/400M 542 - Natychmiastowe Dostępne: 542 171,78000 zł
-
-
-
Ostatnio kupiono 10Gbs 850nm Ethernet 3,3V LC Podłączane, QSFP+
SFP-1GBT-06 Datasheet SFP-1GBT-06 - Bel Fuse Inc. 507-1604-ND SFP-1GBT-06 Bel Fuse Inc. COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 636 - Natychmiastowe Dostępne: 636 175,57000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbps
-
Przeznaczenie ogólne 3,3V RJ45 Podłączane, SFP
SFP-1GBT-05 Datasheet SFP-1GBT-05 - Bel Fuse Inc. 507-1605-ND SFP-1GBT-05 Bel Fuse Inc. COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 372 - Natychmiastowe Dostępne: 372 186,71000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbps
-
Przeznaczenie ogólne 3,3V RJ45 Podłączane, SFP
Wyniki na stronę
Strona 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|

21:47:14 1-25-2020