PLN | EUR | USD
Indeks produktów > Elementy optoelektroniczne > Technika światłowodowa - moduły nadawczo-odbiorcze

Technika światłowodowa - moduły nadawczo-odbiorcze

Wyniki: 2 186
2 186 Pozostało
Opcje filtra:
Producent
Przezroczyste
Opakowanie
Przezroczyste
Seria
Przezroczyste
Status części
Przezroczyste
Prędkość danych
Przezroczyste
Długość fali
Przezroczyste
Zastosowania
Przezroczyste
Napięcie - zasilania
Przezroczyste
Typ złącza
Przezroczyste
Typ mocowania
Przezroczyste
Więcej filtrów
Mniej filtrów
Sortuj wyniki według:
Wyświetl ceny na:
  • Stan magazynowy
  • Dostępne nośniki
  • Środowisko
  • PRODUKT Z PLATFORMY HANDLOWEJ
2 186 Pozostało
Wyniki na stronę
Strona 1/88
|< < 1 2 3 4 5 >|
Porównaj części Datasheets Obraz Numer katalogowy Digi-Key Numer katalogowy producenta Producent Opis Ilość dostępna
Cena jednostkowa
PLN
Minimalna ilość Opakowanie Seria Status części Prędkość danych Długość fali Zastosowania Napięcie - zasilania Typ złącza Typ mocowania
   
6B2A-0412A-0 Datasheet 6B2A-0412A-0 - 3M 3M15490-ND 6B2A-0412A-0 QSFP+ PARALLEL FO MOD MM QDR 4CH 48 - Natychmiastowe Dostępne: 48 1 041,75000 zł 1 Minimum: 1
-
6B2A Aktywny 40Gbps 850nm Przeznaczenie ogólne 3,3V MTP® (MPO) Podłączane, QSFP+
FTLD10CE1C Datasheet FTLD10CE1C - Finisar Corporation 775-1135-ND FTLD10CE1C TXRX OPT CXP 12.5GB/S 33 - Natychmiastowe Dostępne: 33 2 148,07000 zł
-
-
-
Nie do nowych projektów 10,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V MTP® (MPO) Podłączane, CXP
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z TXRX LVPECL CLAMP 867 - Natychmiastowe Dostępne: 867 88,29000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 125MBd 650nm Ogólny transfer danych 3,3V
-
Montaż powierzchniowy
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z TXRX LVDS CLAMP 617 - Natychmiastowe Dostępne: 617 95,56000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 250MBd 650nm Ogólny transfer danych 3,3V
-
Montaż powierzchniowy
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 1 175 - Natychmiastowe Dostępne: 1 175 110,26000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 812 - Natychmiastowe Dostępne: 812 110,26000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Podłączane, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 334 - Natychmiastowe Dostępne: 334 110,26000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 225 - Natychmiastowe Dostępne: 225 110,26000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ TXRX FAST ETHERNET POF 252 - Natychmiastowe Dostępne: 252 111,79000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Łącze Versatile Montaż powierzchniowy
AFBR-5972BZ Datasheet AFBR-5972BZ - Broadcom Limited 516-4028-ND AFBR-5972BZ TXRX FAST ETHERNET POF 132 - Natychmiastowe Dostępne: 132 111,79000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Łącze Versatile Montaż powierzchniowy
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 1 460 - Natychmiastowe Dostępne: 1 460 121,49000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 100Mbps 1300nm Przeznaczenie ogólne 3,3V, 5V SC Otwór przelotowy
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 832 - Natychmiastowe Dostępne: 832 121,49000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 100Mbps 1300nm Przeznaczenie ogólne 3,3V, 5V ST Otwór przelotowy
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 1 828 - Natychmiastowe Dostępne: 1 828 124,32000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 2 816 - Natychmiastowe Dostępne: 2 816 125,03000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 496 - Natychmiastowe Dostępne: 496 125,03000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 295 - Natychmiastowe Dostępne: 295 125,03000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 8 131 - Natychmiastowe Dostępne: 8 131 128,31000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 4,25GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 502 - Natychmiastowe Dostępne: 502 128,31000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 2,125Gbps 850nm Przeznaczenie ogólne 3,3V LC Duplex Otwór przelotowy
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ TXRX OPT SFP DGTL 850NM 296 - Natychmiastowe Dostępne: 296 128,31000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 200 - Natychmiastowe Dostępne: 200 133,65000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 100Mbps 1300nm Przeznaczenie ogólne 3,3V, 5V ST Otwór przelotowy
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 296 - Natychmiastowe Dostępne: 296 139,73000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Otwór przelotowy
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 187 - Natychmiastowe Dostępne: 187 139,73000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Otwór przelotowy
AFBR-57R6APZ Datasheet AFBR-57R6APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2931-ND AFBR-57R6APZ TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT 205 - Natychmiastowe Dostępne: 205 144,35000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3242-ND AFBR-57D9AMZ TRANSCEIVER 684 - Natychmiastowe Dostępne: 684 146,37000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 8,5Gbd 850nm Złącza Fibre Channel 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 1 750 - Natychmiastowe Dostępne: 1 750 152,37000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny 2,125Gbps 850nm Przeznaczenie ogólne 3,3V LC Duplex Podłączane, SFP
Wyniki na stronę
Strona 1/88
|< < 1 2 3 4 5 >|

09:46:42 9-22-2020