PLN | EUR | USD
Indeks produktów > Zestawy > Zestawy światłowodowe

Zestawy światłowodowe

Wyniki: 73
73 Pozostało
Opcje filtra:
Producent
Przezroczyste
Opakowanie
Przezroczyste
Seria
Przezroczyste
Status części
Przezroczyste
Typ zestawu
Przezroczyste
Zawartość zestawu
Przezroczyste
Więcej filtrów
Mniej filtrów
Sortuj wyniki według:
Wyświetl ceny na:
  • Stan magazynowy
  • Dostępne nośniki
  • Środowisko
  • PRODUKT Z PLATFORMY HANDLOWEJ
73 Pozostało
Wyniki na stronę
Strona 1/3
|< < 1 2 3 >|
Porównaj części Datasheets Obraz Numer katalogowy Digi-Key Numer katalogowy producenta Producent Opis Ilość dostępna
Cena jednostkowa
PLN
Minimalna ilość Opakowanie Seria Status części Typ zestawu Zawartość zestawu
   
-
PIT46U-VL - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46U-VL-ND PIT46U-VL Banner Engineering Corporation FIBER OPPOSED 1MM CORE 11 - Natychmiastowe Dostępne: 11 155,91000 zł 1 Minimum: 1 Skrzynka PIT4 Aktywny
-
-
-
PIT46U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46U-ND PIT46U Banner Engineering Corporation FIBER OPPOSED 1MM CORE 20 - Natychmiastowe Dostępne: 20 203,15000 zł 1 Minimum: 1 Skrzynka PIT4 Aktywny
-
-
-
PIT26U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT26U-ND PIT26U Banner Engineering Corporation FIBER OPPOSED 0.5MM CORE 1 - Natychmiastowe Dostępne: 1 203,15000 zł 1 Minimum: 1 Skrzynka PIT2 Aktywny
-
-
-
PIT66U - Banner Engineering Corporation 2170-PIT66U-ND PIT66U Banner Engineering Corporation FIBER OPPOSED 1.5MM CORE 3 - Natychmiastowe Dostępne: 3 278,74000 zł 1 Minimum: 1 Skrzynka PIT6 Aktywny
-
-
-
PIT46UHF - Banner Engineering Corporation 2170-PIT46UHF-ND PIT46UHF Banner Engineering Corporation FIBER OPPOSED 1MM CORE 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 2 Weeks
297,64000 zł 1 Minimum: 1 Skrzynka PIT4 Aktywny
-
-
-
Photo Not Available BEL18317-ND
AX101099 Belden Inc. FXM GROUND KIT 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 3 Weeks
127,93000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
1060004100 Datasheet Photo Not Available 1060004100-ND 1060004100 Molex LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 6 Weeks
331,01000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Opakowanie plastikowe XPress™ Aktywny Zakończenie Adaptery, złącza
1060004300 Datasheet Photo Not Available 1060004300-ND 1060004300 Molex LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 7 Weeks
331,01000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Opakowanie plastikowe XPress™ Aktywny Zakończenie Adaptery, złącza
1278861-2 Datasheet Photo Not Available 1278861-2-ND
1278861-2 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125 0 Dostępne: 0 1 082,15000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Walizka plastikowa
-
Aktywny Zespół kablowy Adaptery, zespoły przewodów, etykieta
1278862-2 Datasheet Photo Not Available 1278862-2-ND
1278862-2 TE Connectivity AMP Connectors TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125 0 Dostępne: 0 1 082,15000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Walizka plastikowa
-
Aktywny Zespół kablowy Adaptery, zespoły przewodów, etykieta
-
Photo Not Available FR29SS-RLKIT-ND
FR29SS-RLKIT Panduit Corp DUPL. SC-LC 9M SM REF. CABLES KI 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 304,14000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
Photo Not Available FR29S2-RSKIT-ND
FR29S2-RSKIT Panduit Corp DUPL. ST-SC 9M SM REF. CABLES KI 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 304,33000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
Photo Not Available FR29SS-RSKIT-ND
FR29SS-RSKIT Panduit Corp DUPL. SC-SC 9M SM REF. CABLES KI 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 304,33000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
FR2XSS-RLKIT - Panduit Corp FR2XSS-RLKIT-ND
FR2XSS-RLKIT Panduit Corp DUPL. SC-LC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 373,82000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
Photo Not Available FR26S2-RSKIT-ND
FR26S2-RSKIT Panduit Corp DUPL. ST-SC 62.5M MM REF. CABLES 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 374,08000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
Photo Not Available FR26SS-RLKIT-ND
FR26SS-RLKIT Panduit Corp DUPL. SC-LC 62.5M MM REF. CABLES 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 374,08000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
Photo Not Available FR26SS-RSKIT-ND
FR26SS-RSKIT Panduit Corp DUPL. SC-SC 62.5M MM REF. CABLES 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 374,08000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
FR2XS2-RSKIT - Panduit Corp FR2XS2-RSKIT-ND
FR2XS2-RSKIT Panduit Corp DUPL. ST-SC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 374,08000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
FR2XSS-RSKIT - Panduit Corp FR2XSS-RSKIT-ND
FR2XSS-RSKIT Panduit Corp DUPL. SC-SC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 374,08000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
Photo Not Available FR19S1-R1KIT-ND
FR19S1-R1KIT Panduit Corp SIMPL. LC-LC/SC-LC 9M SM REF. CA 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 680,53000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
Photo Not Available FR16S1-R1KIT-ND
FR16S1-R1KIT Panduit Corp SIMPL. LC-LC/SC-LC 62.5M MM REF. 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 750,21000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
Photo Not Available FR1XS1-R1KIT-ND
FR1XS1-R1KIT Panduit Corp SIMPL. LC-LC/SC-LC 10GIG 50M MM 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
3 750,32000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
Photo Not Available FR29S2-RLKIT-ND
FR29S2-RLKIT Panduit Corp DUPL. ST-LC 9M SM REF. CABLES KI 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
4 015,37000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
FR2XS2-RLKIT - Panduit Corp FR2XS2-RLKIT-ND
FR2XS2-RLKIT Panduit Corp DUPL. ST-LC 10GIG 50M MM REF. CA 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
4 085,08000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
-
Photo Not Available FR16S2-R2KIT-ND
FR16S2-R2KIT Panduit Corp SIMPL. SC-ST/ST-ST 62.5M MM REF. 0 Dostępne: 0
Standard Lead Time 4 Weeks
4 565,89000 zł 1
Brak w magazynie
Minimum: 1
Zbiorcze
*
Aktywny
-
-
Wyniki na stronę
Strona 1/3
|< < 1 2 3 >|

06:30:31 6-22-2021