PLN | EUR | USD
Indeks produktów > Zespoły kablowe > Kable światłowodowe

Kable światłowodowe

Wyniki: 58 286
58 286 Pozostało
Opcje filtra:
Producent
Przezroczyste
Opakowanie
Przezroczyste
Seria
Przezroczyste
Status części
Przezroczyste
Złącze 1.
Przezroczyste
Złącze 2.
Przezroczyste
Średnica kabla
Przezroczyste
Typ kabla
Przezroczyste
Funkcje
Przezroczyste
Typ włókna
Przezroczyste
Długość - całkowita
Przezroczyste
Typ
Przezroczyste
Parametry znamionowe
Przezroczyste
Więcej filtrów
Mniej filtrów
Sortuj wyniki według:
Wyświetl ceny na:
  • Stan magazynowy
  • Dostępne nośniki
  • Środowisko
  • PRODUKT Z PLATFORMY HANDLOWEJ
58 286 Pozostało
Wyniki na stronę
Strona 1/2 332
|< < 1 2 3 4 5 >|
Porównaj części Datasheets Obraz Numer katalogowy Digi-Key Numer katalogowy producenta Producent Opis Ilość dostępna
Cena jednostkowa
PLN
Minimalna ilość Opakowanie Seria Status części Złącze 1. Złącze 2. Średnica kabla Typ kabla Funkcje Typ włókna Długość - całkowita Typ Parametry znamionowe
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 3 461 - Natychmiastowe Dostępne: 3 461 22,51000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze HFBR Aktywny
-
-
0,09" (2,2mm) Włókno buforowane Tłumik
-
3,3' (1,0m) POF
-
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND N820-02M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 348 - Natychmiastowe
7 650 - Zapas fabryczny
Dostępne: 348
71,67000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze
-
Aktywny LC Duplex LC Duplex
-
Zamek podwójny Niski poziom dymu, Zipcord 50/125 6,6' (2,0m) Wielotrybowe, dupleks, OM3 LSZH
N320-001 Datasheet N320-001 - Tripp Lite TL2117-ND N320-001 Tripp Lite FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM 173 - Natychmiastowe Dostępne: 173 74,28000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze
-
Aktywny LC Duplex LC Duplex
-
Zamek podwójny Niski profil, Zipcord 62,5/125 1,00' (305mm) Wielotrybowe, dupleks FDDI, OFNR
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 182 - Natychmiastowe
7 850 - Zapas fabryczny
Dostępne: 182
87,81000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze
-
Aktywny LC Duplex LC Duplex
-
Zamek podwójny Niski profil, Zipcord 8,3/125 3,3' (1,0m) Jeden tryb, Duplex FDDI, OFNR
N458-001-62 Datasheet N458-001-62 - Tripp Lite TL1127-ND N458-001-62 Tripp Lite FIBER OPTC CBL LC-SC DUPLX 305MM 116 - Natychmiastowe
1 950 - Zapas fabryczny
Dostępne: 116
130,30000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze
-
Aktywny LC Duplex SC dwustronne
-
Zamek podwójny
-
50/125 1,00' (305mm) Wielotrybowe, dupleks
-
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 241 - Natychmiastowe Dostępne: 241 132,73000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze DIGITUS® Aktywny LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Włókno buforowane
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 Molex FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 65 - Natychmiastowe Dostępne: 65 1 013,71000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze 106283 Aktywny LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Przewody powietrzne 50/125 9,8' (3,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 1 052 - Natychmiastowe Dostępne: 1 052 22,51000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze HFBR Aktywny
-
-
0,09" (2,2mm) Włókno buforowane Tłumik
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 1 348 - Natychmiastowe Dostępne: 1 348 27,78000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze HFBR Aktywny SC SC 0,09" (2,2mm) Zamek podwójny
-
-
6,6' (2,0m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M Tripp Lite TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9 158 - Natychmiastowe
9 350 - Zapas fabryczny
Dostępne: 9 158
28,84000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 129 - Natychmiastowe Dostępne: 129 39,23000 zł 1 Minimum: 1 Torba
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200-5 Datasheet 106-1042-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1888-ND 106-1042-BL-00200-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 232 - Natychmiastowe Dostępne: 232 41,65000 zł 1 Minimum: 1 Torba
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00300 Datasheet 106-1042-BL-00300 - CNC Tech 1175-1883-ND 106-1042-BL-00300 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 125 - Natychmiastowe Dostępne: 125 43,36000 zł 1 Minimum: 1 Torba
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink 0,16" (4,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 125 - Natychmiastowe Dostępne: 125 51,96000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze DIGITUS® Aktywny ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Włókno buforowane
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N Tripp Lite FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 206 - Natychmiastowe
500 - Zapas fabryczny
Dostępne: 206
72,65000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze
-
Aktywny LC Duplex LC Duplex
-
Zamek podwójny Niski poziom dymu, Zipcord 50/125 1,64' (500mm) Wielotrybowe, dupleks, OM3 LSZH
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 207 - Natychmiastowe
4 050 - Zapas fabryczny
Dostępne: 207
74,59000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze
-
Aktywny LC Duplex LC Duplex
-
Zamek podwójny Niski poziom dymu, Zipcord 50/125 3,3' (1,0m) Wielotrybowe, dupleks, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 296 - Natychmiastowe Dostępne: 296 78,83000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze DIGITUS® Aktywny LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Włókno buforowane
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 832 - Natychmiastowe
50 - Zapas fabryczny
Dostępne: 832
80,80000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze DIGITUS® Aktywny LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Włókno buforowane
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 244 - Natychmiastowe Dostępne: 244 89,75000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze HFBR Aktywny
-
-
0,04" (1,0mm) Zamek podwójny Przewód głośnikowy
-
16,4' (5,0m) POF
-
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 140 - Natychmiastowe Dostępne: 140 40,10000 zł 1 Minimum: 1 Torba
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink, kąt prosty 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200 Datasheet 106-1042-BL-00200 - CNC Tech 1175-1882-ND 106-1042-BL-00200 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 147 - Natychmiastowe Dostępne: 147 40,97000 zł 1 Minimum: 1 Torba
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink 0,16" (4,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1242-BL-00200-5 Datasheet 106-1242-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1891-ND 106-1242-BL-00200-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 2M 140 - Natychmiastowe Dostępne: 140 41,65000 zł 1 Minimum: 1 Torba
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink, kąt prosty 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
106-1042-BL-00300-5 Datasheet 106-1042-BL-00300-5 - CNC Tech 1175-1889-ND 106-1042-BL-00300-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 145 - Natychmiastowe Dostępne: 145 44,46000 zł 1 Minimum: 1 Torba
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink 0,20" (5,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0m)
-
-
106-1242-BL-00300-5 Datasheet 106-1242-BL-00300-5 - CNC Tech 1175-1892-ND 106-1242-BL-00300-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 3M 122 - Natychmiastowe Dostępne: 122 44,46000 zł 1 Minimum: 1 Torba
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink, kąt prosty 0,20" (5,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0m)
-
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 553 - Natychmiastowe Dostępne: 553 57,34000 zł 1 Minimum: 1 Zbiorcze HFBR Aktywny LC LC 0,09" (2,2mm) Zamek podwójny Tłumik, Zipcord
-
32,8' (10,0m) POF
-
Wyniki na stronę
Strona 1/2 332
|< < 1 2 3 4 5 >|

17:57:18 5-14-2021