PLN | EUR | USD
Indeks produktów > Zespoły kablowe > Kable światłowodowe

Kable światłowodowe

Wyniki: 58 074
58 074 Pozostało
Opcje filtra:
Producent
Przezroczyste
Opakowanie
Przezroczyste
Seria
Przezroczyste
Status części
Przezroczyste
Złącze 1.
Przezroczyste
Złącze 2.
Przezroczyste
Średnica kabla
Przezroczyste
Typ kabla
Przezroczyste
Funkcje
Przezroczyste
Typ włókna
Przezroczyste
Długość - całkowita
Przezroczyste
Typ
Przezroczyste
Parametry znamionowe
Przezroczyste
Więcej filtrów
Mniej filtrów
Sortuj wyniki według:
Wyświetl ceny na:
  • Stan magazynowy
  • Dostępne nośniki
  • Środowisko
  • PRODUKT Z PLATFORMY HANDLOWEJ
58 074 Pozostało
Wyniki na stronę
Strona 1/2 323
|< < 1 2 3 4 5 >|
Porównaj części Datasheets Obraz Numer katalogowy Digi-Key Numer katalogowy producenta Producent Opis Ilość dostępna
Cena jednostkowa
PLN
Minimalna ilość Opakowanie Seria Status części Złącze 1. Złącze 2. Średnica kabla Typ kabla Funkcje Typ włókna Długość - całkowita Typ Parametry znamionowe
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 915 - Natychmiastowe Dostępne: 915 20,14000 zł 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktywny
-
-
0,09" (2,2mm) Włókno buforowane Tłumik
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 1 734 - Natychmiastowe Dostępne: 1 734 34,13000 zł 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktywny
-
-
0,09" (2,2mm) Włókno buforowane Tłumik
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z FIBER OPTIC CBL POF 10M 678 - Natychmiastowe Dostępne: 678 51,29000 zł 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktywny
-
-
0,09" (2,2mm) Włókno buforowane Tłumik
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 113 - Natychmiastowe
5 350 - Zapas fabryczny
Dostępne: 113
72,70000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny LC Duplex LC Duplex
-
Zamek podwójny Niski poziom dymu, Zipcord 50/125 3,3' (1,0m) Wielotrybowe, dupleks, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 219 - Natychmiastowe Dostępne: 219 76,84000 zł 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktywny LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Włókno buforowane
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 163 - Natychmiastowe
1 450 - Zapas fabryczny
Dostępne: 163
86,39000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny LC Duplex LC Duplex
-
Zamek podwójny Niski poziom dymu, Zipcord 50/125 1,64' (500mm) Wielotrybowe, dupleks, OM3 LSZH
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 138 - Natychmiastowe Dostępne: 138 129,32000 zł 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktywny LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Włókno buforowane
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND 1062831001 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 281 - Natychmiastowe Dostępne: 281 323,50000 zł 1 Minimum: 1
-
106283 Aktywny MTP, Typ A MTP, Typ A 0,12" (3,0mm)
-
Przewody powietrzne 50/125 3,3' (1,0m) Wielotrybowe, OM3 OFNP
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 63 - Natychmiastowe Dostępne: 63 940,82000 zł 1 Minimum: 1
-
106283 Aktywny LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Przewody powietrzne 50/125 9,8' (3,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 536 - Natychmiastowe Dostępne: 536 20,14000 zł 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktywny
-
-
0,09" (2,2mm) Włókno buforowane Tłumik
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 468 - Natychmiastowe Dostępne: 468 24,88000 zł 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktywny SC SC 0,09" (2,2mm) Zamek podwójny
-
-
6,6' (2,0m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9 252 - Natychmiastowe
13 550 - Zapas fabryczny
Dostępne: 9 252
28,12000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 227 - Natychmiastowe Dostępne: 227 50,62000 zł 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktywny ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Włókno buforowane
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 604 - Natychmiastowe Dostępne: 604 51,29000 zł 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktywny LC LC 0,09" (2,2mm) Zamek podwójny Tłumik, Zipcord
-
32,8' (10,0m) POF
-
DK-2622-01 Datasheet DK-2622-01 - Assmann WSW Components AE10439-ND DK-2622-01 FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 1M 101 - Natychmiastowe Dostępne: 101 56,58000 zł 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktywny SC dwustronne SC dwustronne 0,12" (3,0mm) Włókno buforowane
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 128 - Natychmiastowe Dostępne: 128 84,82000 zł 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktywny
-
-
0,04" (1,0mm) Zamek podwójny Przewód głośnikowy
-
16,4' (5,0m) POF
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 254 - Natychmiastowe
3 500 - Zapas fabryczny
Dostępne: 254
85,57000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny LC Duplex LC Duplex
-
Zamek podwójny Niski profil, Zipcord 8,3/125 3,3' (1,0m) Jeden tryb, Duplex FDDI, OFNR
HFBR-RMD010Z Datasheet HFBR-RMD010Z - Broadcom Limited 516-2541-ND HFBR-RMD010Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M 180 - Natychmiastowe Dostępne: 180 86,27000 zł 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktywny SC dwustronne SC dwustronne 0,09" (2,2mm) Zamek podwójny Tłumik, Zipcord
-
32,8' (10,0m) POF
-
DK-2633-05 Datasheet DK-2633-05 - Assmann WSW Components AE10462-ND DK-2633-05 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M 120 - Natychmiastowe Dostępne: 120 87,17000 zł 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktywny LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Włókno buforowane
-
62,5/125 16,4' (5,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
1062831005 Datasheet 1062831005 - Molex WM8682-ND 1062831005 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 5M 41 - Natychmiastowe Dostępne: 41 387,62000 zł 1 Minimum: 1
-
106283 Aktywny MTP, Typ A MTP, Typ A 0,12" (3,0mm)
-
Przewody powietrzne 50/125 16,4' (5,0m) Wielotrybowe, OM3 OFNP
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 145 - Natychmiastowe Dostępne: 145 33,46000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00150-5 Datasheet 106-1042-BL-00150-5 - CNC Tech 1175-1887-ND 106-1042-BL-00150-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 132 - Natychmiastowe Dostępne: 132 33,46000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny Wtyczka Toslink Wtyczka Toslink 0,20" (5,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
SCSC-SDTP030 Datasheet SCSC-SDTP030 - Bel Inc. 1847-1152-ND SCSC-SDTP030 FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 3M 186 - Natychmiastowe Dostępne: 186 59,83000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny SC dwustronne SC dwustronne 0,08" (2,0mm)
-
-
9/125 9,8' (3,0m) Jeden tryb, Duplex, OS2
-
N520-06M Datasheet N520-06M - Tripp Lite TL1900-ND N520-06M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 6M 143 - Natychmiastowe
200 - Zapas fabryczny
Dostępne: 143
70,12000 zł 1 Minimum: 1
-
-
Aktywny LC Duplex LC Duplex 0,03" (0,9mm) Zamek podwójny Przewód głośnikowy 50/125 19,7' (6,0m) Wielotrybowe, dupleks FDDI, OFNR
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 1 225 - Natychmiastowe Dostępne: 1 225 78,74000 zł 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktywny LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Włókno buforowane
-
62,5/125 9,8' (3,0m) Wielotrybowe, dupleks
-
Wyniki na stronę
Strona 1/2 323
|< < 1 2 3 4 5 >|

15:16:17 9-20-2020