Wyświetlanie
1 - 25
z 3 064
Porównaj
Nr kat. prod.
Ilość dostępna
Cena
Seria
Opakowanie
Status produktu
Typ
Konfiguracja
Porty miedziane
Typ miedzi
Porty włókien
Typ włókna
Porty SFP/XFP
Funkcje
Odległość
MTU
Napięcie - wejściowe
Typ złącza
Typ mocowania
Stopień ochrony
Temperatura robocza
102MC-ST-MDR
102MC-ST
102MC-ST MEDIA CONVERTER
Red Lion Controls
32
W magazynie
1 : 1 176,21000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
AktywnyNiezarządzanyStały110/1001100BASE-FX (wielomodowy)----10 - 30V=RJ45, STSzyna DIN--40°C - 80°C
N-TRON Series
1003GX2-B
1003GX2-B GIGABIT SWITCH
Red Lion Controls
33
W magazynie
1 : 1 579,18000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
AktywnyNiezarządzanyStały + SFP110/100/1000Do 2SFP2 (SFP)-Zmienia się-10 - 30V=RJ45, SFPSzyna DIN--40°C - 85°C
MFG_FOSTCDRI-ST
BB-FOSTCDRI-ST
INDUSTRIAL 232/422/485 TO SINGLE
Advantech Corp
64
W magazynie
95
Factory
1 : 2 418,85000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny---------------
N784-001-ST
N784-001-ST
EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT
Tripp Lite
103
W magazynie
350
Factory
1 : 295,61000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny--110/1001Wielotrybowe--2km--RJ45, ST---
N785-P01-SC-SM1
N785-P01-SC-SM1
GIGABIT SINGLEMODE FIBER TO ETHE
Tripp Lite
59
W magazynie
150
Factory
1 : 916,97000 zł
Obudowa detaliczna
-
Obudowa detaliczna
Aktywny-Stały110/100/10001Gigabit (jeden tryb)--20km-100 - 240V~RJ45, SCMontaż na podstawie montażowej--20°C - 60°C
2891320
2891320
FO CONVERTER SC DUPLEX
Phoenix Contact
33
W magazynie
5
Factory
1 : 1 069,15000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
AktywnyNiezarządzanyStały110/1001100BASE-FX (wielomodowy)--10km-12 - 48V=RJ45, SCSzyna DIN-0°C - 60°C
BB-FOSTCDRI-INV
BB-FOSTCDRI-INV
FOSTCDRI WITH INVERTED FIBER.
Advantech Corp
29
W magazynie
1 : 1 817,64000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
AktywnyNiezarządzanyStały--1---4km-10 - 48V=-Szyna DIN--40°C - 80°C
IMC-751-SST
IMC-751-SST
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR
Advantech Corp
50
W magazynie
1 : 1 244,50000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
AktywnyZarządzaneModułowe - karta110/1001100BASE-FX (jednomodowy)-LFPT, zarządzanie SNMP20km--RJ45, SCMontaż na stelażu-0°C - 50°C
FCU-2805SFP
FCU-2805SFP
10/100/1000TX TO 1000SX/LX MEDIA
ICOMTECH, INC.
118
Marketplace
1 : 534,82000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały + SFP110/100/1000-SFP1---5VRJ45, SFP--0°C - 50°C
FCU-100SC-S3-V2
FCU-100SC-S3-V2
10/100TX TO 100FX MEDIA CONVERTE
ICOMTECH, INC.
334
Marketplace
1 : 663,00000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały110/1001Jednomodowe-LFPT30kmJumbo100V - 240VRJ45, SCMontaż na stelażu-0°C - 50°C
FCU-100ST-V2
FCU-100ST-V2
10/100TX TO 100FX MEDIA CONVERTE
ICOMTECH, INC.
56
Marketplace
1 : 777,92000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały110/1001Wielotrybowe-LFPT2kmJumbo100V - 240VRJ45, STMontaż na stelażu-0°C - 50°C
FCU-1802P-SC
FCU-1802P-SC
10/100TX TO 100FX POE MEDIA CONV
ICOMTECH, INC.
29
Marketplace
1 : 813,28000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały110/1001Wielotrybowe--2km-48VRJ45, SC--0°C - 50°C
9WPIKA020901
9WPIKA020901
INTERACTIVE DISPLAY ADAPTER
Millitronic Co., LTD
200
Marketplace
1 : 879,58000 zł
Obudowa detaliczna
*
Obudowa detaliczna
Aktywny---------------
FCU-3002A-SC-S1
FCU-3002A-SC-S1
10/100/1000TX TO 1000LX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
69
Marketplace
1 : 1 317,16000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały110/100/10001Jednomodowe--10kmJumbo5VRJ45, SCSzyna DINIP300°C - 50°C
STF-300C-TM02
STF-300C-TM02
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
98
Marketplace
1 : 1 356,94000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały--1Wielotrybowe--2km-12VST--0°C - 50°C
STF-300C-CM02
STF-300C-CM02
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
40
Marketplace
1 : 1 356,94000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały--1Wielotrybowe--2km-12VSC--0°C - 50°C
IMC-C1000-SFP-T
IMC-C1000-SFP-T
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT ETHER
ICOMTECH, INC.
246
Marketplace
1 : 1 440,92000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo12V - 48VRJ45, SFPSzyna DINIP30-40°C - 80°C
STF-300C-CM02
STF-300C-CS30
RS-232/422/485 TO FIBER CONVERTE
ICOMTECH, INC.
53
Marketplace
1 : 1 569,10000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały--1Jednomodowe--30km-12VSC--0°C - 50°C
IMP-C1000-SFP
IMP-C1000-SFP
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT POE+
ICOMTECH, INC.
42
Marketplace
1 : 1 648,66000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo48V - 55VRJ45, SFPSzyna DINIP30-10°C - 70°C
IMP-C100-ST-M
IMP-C100-ST-M-T
COMPACT 10/100TX TO 100FX INDUST
ICOMTECH, INC.
161
Marketplace
1 : 1 675,18000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały110/1001Wielotrybowe-LFPT2km-48V - 55VRJ45, STSzyna DINIP30-40°C - 80°C
IMP-100A-M
IMP-100A-M-T
10/100TX TO 100FX INDUSTRIAL POE
ICOMTECH, INC.
49
Marketplace
1 : 1 750,32000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały110/1001Wielotrybowe-LFPT2km-48VRJ45, SCSzyna DINIP30-40°C - 80°C
IMP-C1000-SFP
IMP-C1000-SFP-T
COMPACT INDUSTRIAL GIGABIT POE+
ICOMTECH, INC.
137
Marketplace
1 : 1 909,44000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały + SFP110/100/10001SFP1LFPT-Jumbo48V - 55VRJ45, SFPSzyna DINIP30-40°C - 80°C
FCU-3002A-SC
FCU-3002A-SC
10/100/1000TX TO 1000SX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
431
Marketplace
1 : 2 656,42000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały110/100/10001Wielotrybowe--550mJumbo5VRJ45, SCSzyna DINIP300°C - 50°C
FCU-3002A-SC-S2
FCU-3002A-SC-S2
10/100/1000TX TO 1000LX MEDIA CO
ICOMTECH, INC.
54
Marketplace
1 : 4 106,18000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały110/100/10001Jednomodowe--20kmJumbo5VRJ45, SCSzyna DINIP300°C - 50°C
FCU-3003-SFP
FCU-3003-SFP
10/100/1000TX TO 1000SX/LX MEDIA
ICOMTECH, INC.
47
Marketplace
1 : 5 162,56000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny-Stały + SFP110/100/10001SFP1--Jumbo240VAC, 72VDCRJ45, LC, SFPSzyna DINIP30-10°C - 55°C
Wyświetlanie
1 - 25
z 3 064

Konwertery mediów


Media converters provide industrial grade media conversion from cable-based Ethernet equipment to fiber-optic protocols such as Gigabit, SFP, XFP, 10BASE-FL or 100BASE-FX in singlemode or multimode setup. Fixed or modular configurations with managed or unmanaged topology are selected by number of ports, manufacturer's series, communication distance, mounting and connector types, and voltage input.