Fiberoptiske transceivermoduler

Wyniki : 3 678
Producent
3MAdam TechAdvantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Cables on DemandAmphenol ICC (FCI)Analog Devices Inc./Maxim IntegratedAquantia CorpATGBICSATGBICSBel Fuse Inc.Broadcom Limited
Seria
-*6B2AAccedian CompatibleAdtranAdtran CompatibleAdva CompatibleAFBRAFBR-58x3xxZAFCTAlcatel Alcatel 73XX
Opakowanie
Obudowa detalicznaRurkaSkrzynkaTacaTaśma i skrzynka (TB)Taśma i szpula (TR)TorbaZbiorcze
Status produktu
AktywnyNie do nowych projektówNieaktualneOstatnio kupionoProdukt wycofany z oferty Digi-Key
Prędkość danych
1,06 - 10,5Gbps1,0625 - 8,5Gbps1,2288 - 11,3176Gbps1,288 - 7,3728Gbps2,5 - 10,3125Gbps4,25 - 14,025Gbps8,5 - 10,5Gbps8,5 - 11,32Gbps8,5 - 11,35Gbps8,5 - 11,3Gbps8,5, 9,95 - 11,3Gbps9,5 - 10,3Gbps
Długość fali
650nm660nm770nm800nm845nm850nm850nm, 1300nm850nm, 880nm, 910nm, 940nm850nm, 900nm900nm1270nm1270nm, 1310nm, 1330nm
Zastosowania
-Aktywny kabel światłowodowy SFP+ (AOC)BezprzewodoweEthernetEthernet, Fibre ChannelEthernet, aktywny kabel światłowodowy SFP+Ethernet, sieciEthernet, systemy telekomunikacyjne i przesyłu danychFibre ChannelFibre Channel, GbE, HDTV, SATAInterfejs przełącznikaModuły telekomunikacyjne i do komunikacji danych XFP
Napięcie - zasilania
0V - 6V1,2V1,4V1,7V1,8V1,8V, 3,3V, 5V1,9V2V2,75V - 5,25V2,97V - 3,63V3V - 10V3V - 3,6V
Typ złącza
-ESCON® DuplexGBICJIS F07LC DuplexLC SimplexLCLC/UPCLaserwireM12MDCMPO
Typ mocowania
1x9 SC-CFPCFP4GBICMiedź GBICMocowanie skręcaneMontaż na podstawie montażowejMontaż panelowyMontaż powierzchniowyOtwór przelotowyPodłączane SFF8436
Opcje zaopatrzenia
Opcje środowiskowe
Nośniki
PRODUKT Z PLATFORMY HANDLOWEJ
3 678Wyniki

Wyświetlanie
z 3 678
Porównaj
Nr kat. prod.
Ilość dostępna
Cena
Seria
Opakowanie
Status produktu
Prędkość danych
Długość fali
Zastosowania
Napięcie - zasilania
Typ złącza
Typ mocowania
AFBR-59FxZ
AFBR-59F2Z
TXRX 250MBD LVDS BARE FBR CLAMP
Broadcom Limited
846
W magazynie
1 : 143,04000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny250MBd650nmOgólny transfer danych3,3V-Otwór przelotowy
FTLF8519P3BNL
FTLF8519P3BNL
TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V
Coherent
773
W magazynie
1 : 153,96000 zł
Taca
-
Taca
Aktywny2,125Gbps850nmPrzeznaczenie ogólne3,3VLC DuplexPodłączane, SFP
afbr-5803z
AFBR-5803Z
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC
Broadcom Limited
2 132
W magazynie
1 : 164,76000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny100Mbps1300nmPrzeznaczenie ogólne3,3V, 5VSCOtwór przelotowy
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST
Broadcom Limited
225
W magazynie
1 : 164,74000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny100Mbps1300nmPrzeznaczenie ogólne3,3V, 5VSTOtwór przelotowy
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
329
W magazynie
1 : 167,30000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny125MBd650nmEthernet3,3VŁącze VersatileMontaż powierzchniowy
AFBR-5972
AFBR-5972EZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
173
W magazynie
1 : 167,30000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny125MBd650nmEthernet3,3VŁącze VersatileMontaż powierzchniowy
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Coherent
3 859
W magazynie
1 : 177,06000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny2,125Gbps850nmEthernet3,3VLC DuplexPodłączane, SFP
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP
Broadcom Limited
473
W magazynie
1 : 181,23000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny100Mbps1300nmPrzeznaczenie ogólne3,3V, 5VSCOtwór przelotowy
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ
TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9
Broadcom Limited
185
W magazynie
1 : 189,41000 zł
Rurka
-
Rurka
Aktywny100Mbps1300nmEthernet3,3V, 5VSCOtwór przelotowy
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P2BNL
TXRX OPT SFP 4 GB/S 850NM
Coherent
1 615
W magazynie
1 : 203,46000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Nie do nowych projektów4,25Gbps850nmEthernet3V - 3,6VLC DuplexPodłączane, SFP
FTLF8526P3BNL
FTLF8526P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+
Coherent
1 235
W magazynie
1 : 203,46000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Nie do nowych projektów6,1Gbps850nmBezprzewodowe3,3VLC DuplexPodłączane, QSFP+
AFBR-710ISMZ
AFBR-710ISMZ
OPTICAL TRANSCEIVER
Broadcom Limited
149
W magazynie
1 : 218,87000 zł
Taca
-
Taca
Ostatnio kupiono------
FTLX8574D3BCV
FTLX8574D3BCV
TXRX OPT 1G/10G 850NM
Coherent
338
W magazynie
1 : 220,69000 zł
Taca
-
Taca
Aktywny10,3Gbps850nmEthernet3,3VLC DuplexPodłączane, QSFP+
FTLF1318P3BTL
FTLF1318P3BTL
TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM
Coherent
921
W magazynie
1 : 222,36000 zł
Taca
-
Taca
Aktywny1,25Gbps1310nmEthernet, Fibre Channel3,3VLC DuplexPodłączane, SFP
FTx
FTLX8574D3BNL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
1 224
W magazynie
1 : 227,60000 zł
Taca
-
Taca
Aktywny10,5Gbps850nmEthernet, Fibre Channel3,3VLC DuplexPodłączane, QSFP+
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
157
W magazynie
1 : 227,60000 zł
Taca
-
Taca
Aktywny2,125Gbps850nmEthernet3V - 3,6VLC DuplexPodłączane, SFP
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Coherent
32
W magazynie
1 : 227,60000 zł
Taca
-
Taca
Aktywny155Mbps1310nmEthernet3,1V - 3,5VLC DuplexPodłączane, SFP
FTLF8536P4BCL
FTLF8529P4BCV
TXRX 850NM VCSEL SFP
Coherent
1 402
W magazynie
1 : 228,28000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Nie do nowych projektów14,025Gbps850nmZłącza Fibre Channel3,3VLC DuplexPodłączane, QSFP+
FTLX8574D3BCL
FTLX8574D3BCL
TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM
Coherent
3 424
W magazynie
1 : 230,74000 zł
Taca
-
Taca
Aktywny10,5Gbps850nmEthernet, Fibre Channel3,3VLC DuplexPodłączane, QSFP+
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
1 045
W magazynie
1 : 241,38000 zł
Taca
-
Taca
Aktywny2,125Gbps850nmEthernet3V - 3,6VLC DuplexOtwór przelotowy
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE
FIBER TXRX SFP 1.25GBPS
Tripp Lite
32
W magazynie
330
Fabryka
1 : 251,78000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny1,25Gbps-Ethernet-RJ45Podłączane, SFP
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP
Coherent
1 252
W magazynie
1 : 255,19000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny3,7Gbps850nmBezprzewodowe3,3VLC DuplexPodłączane, SFP
FTLF8528P3BNV
FTLF8528P3BNV
TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM
Coherent
369
W magazynie
1 : 255,19000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny8,5Gbs850nmEthernet3,3VLC DuplexPodłączane, QSFP+
AFBR-59E4APZ-HT
AFBR-59E4APZ
TXRX 1210NM MULTIMODE SFF
Broadcom Limited
57
W magazynie
1 : 256,58000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny125MBd1308nmEthernet3V - 3,6VLCPodłączane, SFP
FTLX8574D3BTL
FTLX8574D3BTL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
413
W magazynie
1 : 262,06000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny10,5Gbs850nmEthernet, Fibre Channel3,14V - 3,46VLC DuplexPodłączane, QSFP+
Wyświetlanie
z 3 678

Fiberoptiske transceivermoduler


Światłowodowe moduły nadawczo-odbiorcze są adaptacyjnymi obudowami kabli światłowodowych, które zawierają źródło światła do nadawania danych za pośrednictwem kabla światłowodowego oraz fotodiodę do odbierania danych ze światłowodu. Opcje montażu: wtykowy CXP, QSFP, SFF, SFP i XFP, powierzchniowy lub przewlekany, CFP, 1x9 SC i na pulpicie. Głównymi parametrami doboru są między innymi długość fali, zastosowanie oraz typ złącza.